Solar Güneş Enerji Nedir?

 solar enerji ile ilgili görsel sonucu                      solar enerji ile ilgili görsel sonucu           Bodrum Yarım Adasında Zeybek Elektrik  olarak "Sınırsız bu kaynağı en üst seviyede kullanmanız için buradayız"                                                                                       

Solar Güneş Enerji Nedir?

Güneşten gelen ışınların getirdiği fotonlar, güneş pilleri ya da dizinlerin yarı iletken maddeleri içindeki elektronları harekete geçirip elektrik akımı oluşması sonucu çıkan yenilenebilir enerjiye solar enerji denir. Türkiye ışınımı oldukça yüksek kuşakta yer alır.
Yıllık ışınım miktarı 1600 – 1700kWh/m2 – yıl dır. detay.

Geleneksel fosil yakıt ile enerji üretildiğinden, atmosfere karbondioksit salınımı yapılır. Ve bu da sera etkisi yaratarak küresel ısınmaya yol açar. Küresel ısınmanın önüne geçilmesi için şu ana  kadar bilinen en iyi yöntemlerden biri de Güneş enerjisidir. Çünkü Solar enerji çevre dostu enerjidir.

"Sınırsız ve temiz enerji kaynağıdır"

- Enerjide dışa bağımlılığı ortadan kaldırmak için uygun enerji üretimidir.
- Üretim maliyeti ucuz bir kaynaktır.
- Öz Tüketim kullanımı için uygundur.

"Sınırsız bu kaynağı en üst seviyede kullanmanız için buradayız"

Konutlar-müstakil evler, ticari çatılar, yazlık müstakil yeni evler, site ve apartman çatıları, kentsel dönüşüm kapsamında yeni yapılar, otobüs durakları, otoparklar, petrol istasyonları, kapalı kazar yeri, büfeler, fabrika çatıları, ticarethaneler (Depo, Lojistik Merkezi, Antrepo vb), alışveriş merkezleri (AVM) , kıyı şeridindeki turistik tesisler, oteller, kamu binaları, askeri tesisler, okullar, havaalanı tesisleri, ibadethaneler, stadyumlar ve spor salonları,tekstil üretimi yapan çatılarda, gıda üretimi yapan çatılar, tarımsal işletmeler, ahır/kümes çatısı, tarımsal sulama alanları, tavuk yetiştiricileri, bal üreticileri, çiftlikler, kamu daireleri, çatı üzeri, depo üstü çatı alanları, ortak alan aydınlatma, ortak alan cihazların kullanımında, bağ evi, çiftlik evi, dağ evi, araç üstü mobil sistemler, tekne üstü sabit veya seyyar sistemler, damla sulama sistemlerinde, baz istasyon, yüksek rakımlı yerleşimler vb. alanlarda ve daha da önemlisi Lüy kapsamında tüm güneş enerjisine dayalı üretim tesislerinde veya Lisanssız Güneş Enerji Santrali (GES) kurulum hizmetleri için hazırır.

Şimdi sayfada yer alan iletişim formunu doldurun ve bedava elektriğe ulaşmanın ilk adımını atın. Kimseye muhtaç kalmamak için ENERJİNİ kendin üret kendin tüket.

Çünkü, TÜRKİYE kazanırsa sen kazanırsın...

solar enerji ile ilgili görsel sonucu    solar enerji ile ilgili görsel sonucu

solar enerji ile ilgili görsel sonucu